POBJEDNICI SR SHOW ZIVINICE 2021
image

Datum: 17.08.2021

U nastavku vam donosimo spisak pobjednika i osvajaca pehara po klasama na odrzanom SR SHOW Zivinice 2021..
Cestitke svim pobjednicima i osvajacima nagrada.

HAKS KUP HR 14.08.2021

P1 – Pro FWD
1. Josip Pirkl
2. Dario Donadic

P2 – Pro RWD
1. Almin Gredic
2. Viktor Fijan
3. Jasmin Gredic

P3 – Pro AWD
1. Suad Mesetovic
2. Teo Perica
3. Sinisa Njezic

D – Pro DIZEL
1. Danijel Tadic
2. Danijel Koren
3. Stjepan Licko

HR / SF – Super Finale
1. Suad Mesetovic
2. Teo Perica
3. Josip Pirkl

SAMPIONAT BIH 14.08.2021

P1 – Pro FWD
1. Memsud Hodzic
2. Nedeljko Simanic
3. Admir Custo

P2 – Pro RWD
1. Goran Kresic
2. Dalibor Ostojic
3. Predrag Komljenovic

P3 – Pro AWD
1. Sinisa Basta
2. Igor Vuckovic
3. Vjekoslav Duplancic

D – Pro DIZEL
1. Edin Kanlic
2. Sinisa Veselinovic
3. Belmin Bucan

BIH / SF – Super Finale
1. Igor Vuckovic
2. Nedeljko Simanic
3. Dalibor Ostojic

KUP REGIJE 15.08.2021

P1 – Pro FWD
1. Amar Karovic
2. Selvedin Omerovic
3. Admir Custo

P2 – Pro RWD
1. Goran Kresic
2. Almin Gredic
3. Predrag Komljenovic

P3 – Pro AWD
1. Suad Mesetovic
2. Teo Perica
3. Igor Vuckovic

D – Pro DIZEL
1. Danijel Tadic
2. Danijel Koren
3. Sinisa Veselinovic

Regija / SF – Super Finale
1. Suad Mesetovic
2. Teo Perica
3. Goran Kresic

STREET LEGAL KUP 14.08.2021

KLASA S14
1. Mario Galir
2. Ivan Visic
3. Zlatan Ibrovic

KLASA S13
1. Dejan Zivanovic
2. Sinisa Veselinovic
3. Predrag Komljenovic

KLASA S12
1. Mario Zabic
2. Danijel Koren
3. Bojan Zivanovic

KLASA S11
1. Marinko Radanac
2. Teo Perica
3. Denis Jocovic

KLASA SX
1. Kristijan Sabljar
2. Sinisa Njezic

STREET RACE 15.08.2021

Klasa 11
1. Hrvoje Ridjan
2. Igor Vuckovic
3. Vjekoslav Duplancic

Klasa 10
1. Amel Selimovic

TIME WINNER
Sinisa Basta

Klasa 15+
1. Viktor Jerkic
2. Tarik Pleho
3. Nermin Imsirovic

Klasa 14

1. Veljko Andzic
2. Viktor Fijan
3. Azur Muratbegovic

Klasa 13
1. Dejan Zivanovic
2. Nebojsa Torlakovic
3. Aleksandar Hura

Klasa 12
1. Ivan Vulovic
2. Predrag Urosevic
3. Fadet Jasic