POBJEDNICI OSRS 25
image

Datum: 29.06.2021

U nastavku vam donosimo spisak pobjednika OSRS 25 rasporedjen po takmicenjima.
Cestitke svim pobjednicima!

HAKS KUP HR 26.06

P1 – Pro
1. Josip Pirkl
2. Hrvoje Ridjan
3. Mikele Poceko

P2 – Pro RWD
1. Almin Gredic
2. Aleksandar Jankovic

P3 – Pro AWD
1. Suad Mesetovic
2. Marko Keretic
3.Davor Rajic

D – Pro Dizel
1. Zoran Gostimirovic
2. Domagoj Priselac
3. Danijel Koren

SF – SUPER FINALE
1. Suad Mesetovic
2. Marko Keretic
3. Josip Pirkl

POREDAK KLUBOVA
1. AK ZEBEC
2. AMK 600+
3. AK SLAVONIJA

SAMPIONAT / PRVENSTVO BIH 26.06

P1 – Pro FWD
1. Nedeljko Simanic
2. Admir Custo
3. Aleksandar HUra

P2 – Pro RWD
1. Sead Agic
2. Goran Kresic
3. Savo Trninic

P3 – Pro AWD
1. Anes Rascic
2. Sinisa Basta
3. Igor Vuckovic

D – Pro Dizel
1. Nenad Brdar
2. Edin Kanlic

SF – SUPER FINALE
1. Anes Rascic
2. Sinisa Basta
3. Admir Custo

POREDAK KLUBOVA
1. SRCS
2. AMK EXTREME
3. AMK PRO SPORT

KUP REGIJE 27.06

P1 – Pro FWD
1. Nedeljko Simanic
2. Admir Custo
3. Josip Pirkl

P2 – Pro RWD
1. Almin Gredic
2. Goran Kresic
3. Savo Trninic

P3 – Pro AWD
1. Sinisa Basta
2. Igor Vuckovic
3. Dario Konopek

D – Pro Dizel
1. Zoran Gostimirovic
2. Domagoj Priselac
3. Danijel Koren

SF – SUPER FINALE
1. Igor Vuckovic
2. Zoran Gostimirovic
3. Goran Kresic

POREDAK KLUBOVA
1. SRCS
2. AK ZEBEC
3. AK SLAVONIJA

STREET LEGAL KUP 26.06

KLASA S14
1. Ivan Mravinac
2. Miroslav Jurkovic
3. Dorijan Andrijic

Klasa S13
1. Goran Ilijev
2. Mario Lujic
3. Antonio Vrban

Klasa S12
1. Mario Zabic
2. Josip Plodinec
3. Ljubo Kuzmic

Klasa S11
1. Marko Keretic
2. Davor Rajic
3. Franjo Plodinec

Klasa SX
1. Kristijan Sabljar
2. Igor Vuckovic

STREET RACE 27.06

Klasa 15
1. Mauro Nemcanin
2. Milan Bjelobrk
3. Luka Culjak

Klasa 14
1. Damir Stojkovic
2. Nenad Segovic
3. Ivan Mravinac

Klasa 13
1. Jasmin Gredic
2. Ante Pezer
3. Mislav Cacic

Klasa 12
1. Nebojsa Hrupacki
2. Zoran Gostimirovic
3. Mensur Redzic

Klasa 11
1. Igor Vuckovic
2. Kristijan Sabljar
3. Marinko Radanac

Klasa 10
1. Sinisa Basta
2. Zoran Slavkovic

Klasa DRAG
1. Dario Konopek

TIME WINNER
Dario Konopek